Šreders

Auto otrreizējā pārstrāde ir videi draudzīga un ekonomiski izdevīga, jo tiek taupītas izejvielas un kaitīgās vielas nenonāk apkārtējā vidē.

Rīgā, Granīta ielā 13, ir uzstādīta Baltijā modernākā un jaudīgākā metāllūžņu smalcināmā iekārta - šreders, kas pārstrādās jūsu veco auto, sašķirojot melno un krāsaino metālu, un citas derīgās otrreizējās izejvielas atdalot no nederīgajiem atkritumiem.

Šreders ir lūžņu dzirnavas, kurās metāllūžņu pārstrāde notiek mehāniski un pārstrādes procesā metāllūžņi tiek sadalīti un sašķiroti kategorijās - derīgie un nederīgie materiāli. Pie derīgajiem pieskaitāms melnais un krāsainais metāls, kas procesā tiek attīrīts no krāsas un rūsas, un sadalīts gabalos ērtākai transportēšanai. Nederīgie materiāli - stikls, plastmasa, gumija utml. nonāk atkritumos.

Vācijā iegādātais tehnoloģiski advancētais šreders ne vien pārstrādā 70-90 tonnu metāllūžņu stundā, bet arī nodrošina videi draudzīgu, mehānisko pārstrādes procesu, kurā kaitīgo vielu izmešu daudzums samazināts līdz minimumam. Iekārta ir apgādāta ar mūsdienīgu aprīkojumu, kas garantē putekļu filtrēšanu un notekūdeņu savākšanu. Pārstrādes procesā trokšņu un vibrācijas līmenis atbilst ES noteiktajiem normatīviem.

Copyright © 2006-2011 SIA Auto pārstrāde. Izgatavots: E Forma